Światowe Dni Młodzieży w Luboszycach

logo2Coraz bliżej do rozpoczęcia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zanim jednak młodzież pojawi się w Krakowie będzie uczestniczyć w tzw. Dniach w Diecezjach. Przez wzajemne spotkania mamy ubogacić się wiarą naszych gości, a oni mają poznać nasze przywiązanie do Chrystusa i Kościoła, a przy okazji poznać też naszą kulturę i sposób życia. Nasza parafia w ramach tych Dni w Diecezjach będzie gościć grupę młodych ludzi z Niemiec (15 osób) i grupę młodych z Włoch (16 osób). Przyjadą do Luboszyc 20 lipca (środa) i będą u nas do 25 lipca (poniedziałek). Potem pojadą do Krakowa. Zapraszamy wszystkich do wspólnych spotkań, zwłaszcza młodzież. Dziękujemy też wszystkim rodzinom, które przyjmą pod swój dach naszych gości.