Nowe zarządzenia Biskupa Opolskiego

Zważywszy na nowe zarządzenia Biskupa Opolskiego na najbliższe dwa tygodnie do 29 marca (włącznie):

  1. Codziennie w naszej Parafii będzie godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 20.00-21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim, z tym że w godz. 20.00-20.30 Adoracja będzie w ciszy i w tym czasie okazja do spowiedzi św., a w godz. 20.30-21.00 w czasie Adoracji będzie odmawiany różaniec św. w intencji o ustanie epidemii i zachowanie nas od niej, zdrowie dla chorych, pokój serc, za personel medyczny i sanitarny.
  2. Po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00 będzie okazja do przyjęcia Komunii św. dla tych, którzy jeszcze jej nie przyjęli podczas Mszy św.
  3.  Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie również przed Mszami św. (pół godziny) z okazją do spowiedzi św.
  4.  We wtorki będzie dodatkowo Msza św. o godz. 18.00 za Parafian.
  5.  Biskup zawiesił posługę nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. W związku z tym Komunia św. dla chorych będzie przed Wielkanocą 3 kwietnia (I piątek). W nagłych przypadkach oczywiście proszę mnie wzywać telefonicznie: 77 421 57 15.

Modlitwa w czasie epidemii